تعداد بازديد: 3426
مقاله
همان طور که قبلا گفتم کلمه کوچک «باور» شامل حروفی است که این حروف خود شامل رازهای پنهانی است که یادگیری هریک از آن­ها، راه­های باریکی است که گنج­های نهفته درون شما را متجلی می­سازد.  این گنج بسیار ارزشمند و گرانقیمتی است که هیچ چیزی برای ارزش­گذاری آن در روی زمین وجود ندارد و هنوز هم به صورت یک شیئ جادویی است. اما این جادو به معنی فریب و حیله نیست.
بعضی چیزها بسیار قدرتمند هستند که هیچ قدرتی در زمین با آن قابل قیاس نیست. حالا اجازه دهید رازهای پنهان درون هریک از این حروف را آشکار کنم که کلید جادویی برای شما است.
B: باور(evieleB)
وقتی شما در قلبتان، به خودتان، در استعدادها و توانایی­های خاص خود باور داشته باشید شما هدف خود را روی زمین مشخص کرده­اید.
E: قابل مشاهده کردن(nvisionE)
این حرف شما را قادر می سازد که در چشم ذهنتان رویا و آرزوهایتان را که بر روی این کره به دنبال تحققشان بودید مشاهده پذیر نمایید. در این حالت ذهن شما دانه ای ویژه برای این رویا ایجاد می کند.
L: آموختن(nraeL)
سپس ما ۹ مرحله و نکات فلسفی را از چارچوب کلی که پیشتر ذکر آن رفت می­آموزیم. این ۹ مرحله عبارتند از باور به خود، پیروی از ارزش های شخصیتی خوب، فائق آمدن بر ترس ها، مدیریت زمان، هدف گذاری برای رویاهایمان، ساختن تیم ما ن، طراحی یک طرح، اقدام و جلوگیری از جنبه­های منفی.
I: اجرا(tnemelpmI)
سپس ۹ مرحله را از طریق کاشتن دانه رؤیاهایمان در قلبمان اجرا می­کنیم. در قلب ،عشق و شوری برای رؤیاهایمان داریم که نشان دهنده وجود خاکی مناسب برای رشد این دانه است.
E: پذیرش و توانمندی(noisivnE)
سپس شما خودتان را می­پذیرید و توانمند می سازید از طریق دنبال کردن ۹ مرحله  فلسفی و آن ها را بخش منظمی از زندگی خودتان می کنید. سپس شروع به آزادسازی قدرت درونمان می­کنیم. قدرت عشق ما مانند قدرت خورشید است که به دانه­ای که در قلبمان کاشته ایم می­تابد و شور ما برای آن به مانند آب است.
این دو عنصر قدرتمند به دانه رویای ما که در درون قلبمان هست و در آن ریشه گرفته و شروع به رشد می­کند حیات می­دهد.
V: بصری کردن(ezilausiV)
سپس اگر ما همچنان به باور به خود ادامه بدهیم و به واقع رؤیایمان را بصری کرده و روی آن متمرکز شویم می توانیم راهی را ببینیم که ما را از جایی که هستیم به رؤیایمان می رساند.
E: لذت بردن(yojnE)
سپس از میوه کار سختمان مادامی که به ۹ مرحله فلسفی اعتقاد داریم لذت خواهیم برد و راه ما به نتایج  مورد علاقه­مان در رسیدن به اهدافمان و کسب موفقیت  و خوشبختی در زندگی­مان منجر خواهد شد و در پایان شما از میوه رؤیاهایتان و از تحقق این میوه ها لذت خواهید برد. و اگر ما کل این دایره باور به خود و اجرای این طرح کلی و پذیرش و توانمندسازی خودمان با مدد ۹ مرحله فلسفی در زندگی رابه طور منظم ادامه دهیم در آن صورت خوشبختی و موفقیت مستمر در زندگی مان خواهیم داشت.ولی از طرف دیگر اگر شما هرگز به باور واقعی نسبت به خودتان نرسید در آن صورت راز نهان هرگز به شما آشکار نخواهد شد و آنچه که خواهید  دید به این شکل است. belive
شما هرگز جادوی گنج فوق العاده ارزشمند قدرت غیرقابل مهار را که در درونتان هست نخواهید  دید بنابراین تصمیم بگیرید که به خودتان اعتقاد داشته باشید که در آن صورت جادو و گنج و قدرت بی نظیر را تجربه خواهید کرد که در درون شما منتظر شماست.
پیروی کردن از رفتارهای مثبت آسان است و به بهبود وضعیت زندگی شما بسیار کمک
می­کند. دنیا پر از رفتارهای بدی است که اگر به آن­ها اجازه دهید داخلی زندگی­تان شوند، بر روی آن تاثیر خواهد گذاشت. آن جا افرادی هستند که گرفتار این حالت شده­اند و نمی­توانند راهی مناسب پیدا کنند. به خاطر آن، زندگی آن­ها دچار اغتشاش و بی­نظمی است و بسیار ناراحت هستند.
اگر شما جز ءکسانی هستید که گرفتار چنین وضعیتی شده­اید و نمی­توانید راهی پیدا کنید، پس این مقاله را کامل بخوانید و سپس به کار بردن رفتار مثبت را شروع کنید. به صدها نفر کمک کرده تا به نتیجه دلخواه برسند. این جا ۷ راه تغییر رفتارهای بد به مثبت وجود دارد:
۱-کار را تنها به دست کسانی بسپارید که مثبت و شاد هستند.
۲-خواندن روزنامه و گوش دادن به خبر را کنار بگذارید. به جای آن اطلاعات مثبتی را زندگی شما را بهبود می­بخشد بخوانید و گوش دهید.
۳ -خانه و محل کارتان را تمیز و پاکیزه نگه دارید.
۴ -لیستی حداقل از ۱۰ مورد از چیزهایی را که در زندگی می­خواهید به دست آورید تهیه کنید. آن­ها می­توانند چیزهای سرگرم­کننده­ای مانند رفتن  تعطیلات به اقیانوس یا کوهنوردی باشد و یا نوشتن یک کتاب و یا رفتن به کالج برای یادگیری حرفه­ای جدید.
این خیلی مهم است چون شما به دلیلی برای زندگی و لذت بردن از آن نیاز دارید. با انجام این کار، انگیزه پیدا می­کنیم برای کارهایی که در زندگی علاقه بسیار به آن داریم.
۵-یک مربی یا مشوق پیدا کنید تا در یادگیری و رشد مراحلی که نیاز دارید به شما کمک کند. این کار از انحراف شما کم می­کند و به شما کمک می­کند تا چیزهای مهمی را که
می­خواهید به دست آورید. من می­­­دانم، بدون حضور مشوق به جایی که الان هستم نمی­رسیدم.
۶-افراد منفی را که کاری جز خراب کردن و از بین بردن زمان با ارزش شما با شکایت کردن در مورد امور پوچ ندارند از خود برانید.
۷ -روی چیزهای مثبتی که در زندگی می­خواهید تمرکز کنید نه خواسته­هایی را که در زندگی انجام نداده­اید. این به شما کمک می­کند که مثبت بمانید و چیزهای مهم را به دست آورید.
امیدوارم این رفتارهای مثبت برای شما مفید بوده باشد.آخرين شماره: